Elektrik Panosu; elektriğin tesisat veya binada bulunan sistemlere aktarılmasında ve iletiminde kullanılan şalt malzemeleri ve kablolarlar gibi elemanların bir arada bulunduğu kapalı bölümdür.

Elektrik panolarının, iş güvenliği, işçi sağlığı ve iş süreçlerinin kesintisiz sürdürülebilmesi açısından bakımlarının son derece önemli ve gereklidir. Belirli periyodlarla gerçekleştirilen bu bakımlarla elektrik tesisatının ve tüm ekipmanlarının güvenliğine bakılır
Kısacası, elektrik panosu işletmelerin kalbidir ve belirli periyodlarla alanında uzman ve eğitimli elektrik personelleri tarafında kontrolü sağlanmalıdır. Ayrıca ağır bakımlarının da belirli aralıklarla yapılması gerekmektedir.
Atalar elektrik pano bakımı hizmeti veren firmamız profesyonel elektrikçi ustaları ve doğru yöntemlerle işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Bilgiye ve tecrübeye verdiğimiz önem ile tüm bakım ve kontroller sırasında hızlı, etkili ve güvenli hizmeti sizlere sunuyoruz. Sizler de elektrik pano bakımı konusundaki tüm talepleriniz iletmek isterseniz destek hatlarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Bünyemizdeki uzman elektrikçi kadromuz ile sizlere hizmet vermeye her zaman hazırız.

Atalar bölgesinde kaliteli ve güvenli elektrik hizmeti veren firmamız sürekli büyüyerek ve kendini geliştirerek sizlere en etkili hizmeti sunayı hedeflemektedir. Elektrik panolarınızda talep ettiğiniz tüm bakım ve onarım konularında hızlı çözümü bulma ve profesyonel yöntemlerle gerçekleştirme konusunda sektörde öncü konumundadır. Bizler işinin arkasında duran ve işine önem veren ekiplerle siz müşterilerimizin %100 memnuniyeti için çalışmaktayız.