Atalar bölgesinde elektrik tadilat hizmetleri veren firmamız siz değerli müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutarak işlem yapmaktadır. Yaşam ananlarımızda sürekli kullandığımız elektronik cihazlar nedeniyle arızalanmalar meydana gelmektedir. Firmamız elektrik tesisatlarınızda karşılaştığınız her türlü problemde ve arızada sizlerin yanındadır. Kalite ve güven ilkeleriyle hareket eden uzman elektrikçi kadromuz ile hızlı ve doğru bakım, onarım hizmetlilerini sizlere sunuyoruz. Amacımız sorunsuz ve uzun ömürlü çalışan elektrik tesisatlarına sahip olmanızdır. İşinde uzman ve yaptığı işin arkasında duran ekiplerimizle hızlı arıza çözümü ve profesyonel arıza giderme işlemlerini almak için bizlere web sitemizdeki destek hatlarımızda ulaşabilirsiniz.

Yetersiz ve standartların dışında döşenmiş elektrik tesisatlarınızı mutlaka standartlara uygun olarak yeniden döşetmelisiniz. Elektrik tadilat hizmetleri konusu ertelenmemesi gereken bir konudur. Hali hazırda sorun yaşamadan ve çok da eski olmayan mekanlar için de elektrik tesisatının yılda bir kez kontrol edilmesi, sigorta panosunun kontrol edilmesi can ve mal güvenliği için son derece önem teşkil etmektedir. Bununla birlikte; evinizin ya da iş yerinizin özel konut sigortası mevcutsa yenilenecek olan elektrik tesisatınızın bütün masrafları özel sigorta şirketleri tarafından karşılanmaktadır.

Elektrik tesisatı kış aylarında elektrikli sobalarla zorlanırken yazında klimalarca zorlanıyor. Gün içinde zaten çamaşır makinesi, buzdolabı, elektrik süpürgesi, televizyon, müzik çalar, bilgisayar vb. birçok elektronik cihaz kullanılıyor. Üstüne birde bunlar eklenince hem tesisat zorlanıyor hem de sigorta sistemi. Böylesi bir yüklenmede meydana gelecek olan elektrik kaçağı, kabloların erimesi, topraklamanın yetersiz kalması, sigortanın atması, voltajın sürekli düşük gelmesi ve elektronik cihazların sağlıklı çalışmaması, elektrik çarpmalarına ve cihazların bozulmalarına hatta yangına sebep olabiliyor.