Atalar elektrik firması olarak Site Teknik ve Bakım Hizmetleri konusunda daima güvenli, profesyonel ve kaliteli hizmeti vermekteyiz. Bina veya tesislerde elektronik, mekanik ve tesisat sistemlerinin analizi, bakım ve tamiri konularında siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına yönelik planlamayla işlem yapmaktayız. Site Teknik ve Bakım Hizmetleri konusunda detaylı bilgiye sahip ve yıllarca deneyim kazanmış ekiplerimizle eksiksiz ve etkili işlemi yapıyoruz.
Site teknik ve bakım hizmetleri kapsamında; Isı merkezleri, elektrik tesisatları, kalorifer, temiz su hidrofor daireleri ve su depolarındaki tüm sistemlerin arızalarını tamir etmek ve detaylı bakımını yapmaktayız. Bununla birlikte; basınç, ısı seviyesi, gürültü, nem vb. fonksiyonlarla ilgili sistem analizini yaparak, uygun bakımı sunmaktayız. Ayrıca; Ortak alan aydınlatması ve elektronik tesisatları, bahçe ve spor alanları aydınlatmaları ile tesisatları, paratoner ile tesisatları, blokların zil, diafon ve merdiven otomatı, zayıf akım tesisatı, TV anten tesisatı, asansörlerin sistemsel ve belirli zamanlarda bakımlarını ve ortaya çıkan yıpranmalarda onarımını gerçekleştirmekteyiz. Son olarak site içindeki tüm tesisatın tam performansla çalışır halde kalmasını sağlama konusunda profesyonel, titiz ve yüksek kaliteli işlem yapmaktayız.

Sizlerde gelen arıza ve bakım taleplerini toplayarak hızlı ve doğru çalışma şeklimizle en kısa sürede arızayı gidererek yaşam alanlarınızdaki konforu sağlamaktayız. Bizler taleplerinizi doğru analizlerle planlayarak gerekli bakım, onarım ve ürün malzeme tedarikini sağlamaktayız. Bizlerden alacağınız site teknik ve bakım hizmetleri ile yüksek verimli ve tam performans çalışan sistemlere sahip olacaksınız. Web sitemizdeki çağrı merkezlerimize yapacağınız randevu kaydı ile birlikte yetkili servis ustalarımız derhal bulunduğunuz bölgeye aktarılacaktır. Site teknik ve bakım hizmetleri arıyorsanız doğru adrestesiniz.

.